Parťák stavební čety

Hledáme nové kolegy do naší stavební čety. Jedná o práci na montážích, které zpravidla probíhají  "mimo domov" na stavbách po celé ČR. Stavby probíhají pouze v pracovních dnech  - víkendy volné

  • Umíte při práci zapojit hlavu, srdce i ruce?
  • Nebojíte se práce s lidmi?
  • Chcete mít spravedlivou mzdu odrážející váš skutečný výkon a vynaloženou energii i nad rámec pracovní doby?
  • Oceníte stabilní pracovní prostředí?
  • Chcete vidět stát "své" rodinné domy a zasloužit se o větší bezpečnost dálnic, po kterých jezdíte?
  • Chcete se podílet na řízení výroby a plnit individuální přání zákazníků,
  • máte už nějaké zkušenosti s prací ve stavebnictví, případně s vedením lidí?
  • Máte řidičské oprávnění skupiny B?

Pak jste náš člověk!

Co vás čeká?

  • plné ohodnocení všech přesčasů
  • až 36.000 Kč ročně na penzijní fond
  • 5 týdnů dovolené
  • stabilní a příjemný kolektiv, ochotný Vám pomoci
  • 13. plat ve výši měsíční mzdy
  • slevy na naše výrobky
  • a další benefity

Pošlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu prace@liapor.cz.

Zavolejte nám na +420 736 191 309 (+420 352 324 454) nebo rovnou pošlete životopis na e-mail prace@liapor.cz